HONGDEFA MILL

Since 1982 Branch office in Zambia Uganda Ethiopia

rreth nesh

i mirëpritur

Shijiazhuang Hongdefa Machinery Co, Ltd, është e vendosur në parkun industrial Wumashan, Zanhuang County, Shijiazhuang City, 1 orë me tren me shpejtësi të lartë ose 4 orë me makinë nga Beijing.Hongdefa ka rreth 120 punëtorë, një fabrikë të prodhimit 50.000 metra katror, ​​dhe 5000 shesh metra e punëtorinë e prodhimit, 6000 metra katrore magazina, 1000 metra katror të hapësirës zyre.

Lexo më shumë
Lexo më shumë